Pakiety i promocje

Endermologia

  • 10 zabiegów na całe ciało

  Zabiegi endermologii LPG są polecane do redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej, a także w przypadku takich problemów jak: blizny, zwłóknienia, rozstępy czy poprawa ukrwienia skóry. Metoda ta pomocna jest także w usuwaniu wody i toksyn z organizmu, ujędrnianiu skóry, modelowaniu sylwetki, rozluźnianiu napiętych mięśni oraz przed i po chirurgicznych zabiegach liposukcji. U sportowców i ludzi czynnie uprawiających sport zabiegi endermologii są nieocenione, ponieważ przyspieszają regenerację mięśni i skracają powrót do zdrowia po kontuzji.

w pakiecie tylko

1199 zł

Endermologia

  • 5 zabiegów na całe ciało
   + 1 na twarz

  Prawdziwy trening dla skóry! Widoczne efekty już od pierwszej sesji! Mechaniczne działanie głowicy zabiegowej tonizuje skórę, aby przywrócić jej jędrność i napięcie. Ten kompletny zabieg usuwa zanieczyszczenia, rozjaśnia cerę, poprawia strukturę skóry, jednocześnie wygładzając drobne linie i zmarszczki na twarzy, szyi i dłoniach.

w pakiecie tylko

599 zł

Keratynowe prostowanie włosów

  • Prostowanie włosów VITAKER

  Po zabiegu włosy są gładkie, proste i odżywione.

teraz od

149 zł

Świetne miejsce

Rated 5 out of 5
2 czerwca 2020

Weszłam z ulicy zaciekawiona nowym salonem kosmetycznym. Od razu zostałam obsłużona. Zrobiłam sobie za jednym zamachem manicure i pedicure. Wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Wyszłam bardzo zadowolona. Myślę, że zostanę stałą klientką salonu Easy Beaty.

Anna